Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2020 Yay burcu yorumu

Kendinizi özgür ve rahat hissedeceksiniz ve daha önce bilmediğiniz konuları araştıracaksınız. Veya eskiden ilginizi çekmeyen şeyler artık size çekici gelebilir ve yenilikler sizin için ilham verici olabilir. İlginç çözümler bulabilirsiniz ve teknoloji ile ilgilenen ve hatta konusunda uzman kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi, keşifler, buluşlar ve özgür yaşayan kişiler ilginizi çekiyor ve böylece siz de özgürleştiğinizi hissediyorsunuz. Farklı çevreler ve değişik insanlar tanımak keyfinizi yerine getirecek. Seyahat organizasyonları yapabilirsiniz ve bulunduğunuz ortamı tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Daha önce yer değişikliği yapmış olanlar, bulundukları yeri keşfe çıkabilirler.

Yay burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda sizi huzursuz eden ufak bir detay ile ilgilenebilirsiniz. Bu konuyla ilgili çözüm bulma konusunda kararlı olacak, sonunda da hedefinize ulaşacaksınız. Kendinize güvenin ve kararlılığınızı kaybetmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hoşlanmadığınız detaylarla uğraşma işini bir süreliğine bir başkasına devredebilirsiniz. Büyük düşünmek, resmin genelini görmek ve büyük atılımlar için planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortak bir amaç içinde arkadaşlarla bir arada olmak mümkün. Başkalarının düşüncelerinde de yararlanabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırdı fakat bilinçaltının derinlerinden güzel zamanları hatırlayabilir ve sevdikleriniz ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Tutkulu ve etkileyici kişiler ile karşılaşıp onlardan çok etkileneceksiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissediyorsunuz. Anneniz ile aranızdaki ilişkiler değişebilir ve daha anlayışlı davranabilirsiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla Venüs, sizin kariyer alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olacaksınız. Kariyerinizin parladığını görebilirsiniz.