Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 Eylül 2020 Yay burcu yorumu

Bilincinizin derinlerinden yükselen arzular sizi harekete geçirecek ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle öğlene doğru alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bilgisine saygı duyduğunuz kişileri arayabilir ve onların görüşlerini alabilirsiniz. Büyük cemiyetler ile ilgili incelemeler yapabilirsiniz ve çeşitli yardım kuruluşları veya çocuklar ile ilgili organizasyonlar ilginizi çekebilir. İyimser ve anlayışlı kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve yaşam felsefenizi gözden geçirebilirsiniz. Böylece siz de olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, kendinizi son derece güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz; bu da günün tüm potansiyellerini olumlu biçimde kullanmanızı sağlayabilir. Ön plana çıkın. Kendinizi kimseden saklamaya eğilim göstermeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İşle bağlantılı kalabalık sosyal ortamlarda kendinizi bulacağınız, iyi hissetmeye başlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ek olarak, yeni tanıştığınız kişilere işinizin ve kendinizin tanıtımını yapma fırsatlarıyla da karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde bilemediğiniz konulardan dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Olaylardan ruhsal olarak etkilenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ilginizi kendi uğraşlarınıza çevireceksiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün çalışmak size zor gelebilir ve dikkatinizi bir konu üzerinde yoğunlaştırmakta güçlük çekebilirsiniz. Yine de yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere kullanın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Keyifli geçen bir hafta sonunun ardından güne isteksiz başlayabilir ve kendinize dinlenmek için vakit ayırabilirsiniz. Çabuk toparlanın zira bu hafta önemli fırsatlarınız olacak.