Yay

Yay burcu yorum arşivi

02 Ekim 2020 Yay burcu yorumu

Bazı sorunlar ile ilgili endişeler ve derin duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi yapılması gereken işlere odaklayacaksınız. Yaşam enerjiniz yükseldiği için sorunları büyütmeyecek ve çözümleyici bir tutum içinde bulunacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yapıcı ve kararlı bir tavır içinde bulunacak ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle gelişmeler sizin beklediğinizden daha yavaş veya beklediğinizden daha farklı olabilir ve bunun rahatsızlığını hissedebilirsiniz. Fakat sorunlar ile başa çıkacak gücünüz var. Ayrıca yapıcı ve kararlı tutumunuz hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyecek. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Yeni gelişmeler kaydedeceksiniz ve elinize geçen imkanları değerlendireceksiniz. Harcamalarınızı azaltın ve yatırım yapın. Merkür sizi canlandırarak, iletişim becerilerinizi ve çekiciliğinizi artıracak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi yakın beraberliklerde daha hassas kılmakta. Geçmişten gelen konular da gündeme gelebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı hallerde çok fazla gerçekçi değilsiniz. Hayal peşinde koşuyor gibisiniz. Özellikle aşk ilişkinizi gözden geçirmelisiniz. Biraz gerçekçi olun. Mutluluk yakın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün özel hayatınızda partnerinize olan ilginizi belli edip, ona sevginizi sunun. Karşınızdaki kişinin sizinle mücadele etmeye değil, sizin ilginize ihtiyacı var. Son derece keyifli ve iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bugün bir şeyler tam karışıyor derken, üst üste gelen çözümler sayesinde evrenin size uzanan yardım elini hissedecek ve ne kadar şanslı olduğunuzu fark edeceksiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizde, grupsal işlerinizde ve organizasyona yönelik atılımlarınızda yeni karar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Bu dönem fazlasıyla sosyal olabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki değişimler sizi etkileyecek.