Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Ekim 2020 Yay burcu yorumu

İsteklerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve beklentileriniz artacak. Sevdikleriniz ve dostlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada duyacağınız bazı haberler yüzünden endişeleriniz artabilir. Kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın. Öğle saatlerinde endişeli bir tavır içine girebilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar sevdikleri ile ilgili endişeleri yansıtmaktan kaçınmalı... Ayrıca yakınlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları ile haliniz değişecek ve kaygılardan uzaklaşacaksınız. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yıldızlar yabancı ortaklarla çalışanların yanında. İş bağlantıları iyi tempolu olacak ve hayatlarına şanslı bir dokunuş getirecek.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular daha çok gündeme gelebilir. Güven aradığımız kişilere çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Geçmişe ait konular tekrar açılabilir. Gün içinde işinizle ilgili konularda daha ciddi davranabilirsiniz. İşlerinizde değişim içinde olan konular var. Yaptığınız işlerle ilgili grup çalışması içinde olabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ekonomik durumunuzda zorlanma görünüyor. Gün içinde bu durumunuzun farkına varan dostlarınız yardıma hazırlanıyor. Ancak çok fazla işi abartıp gurur meselesi haline getirmeyin.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sevdiklerinize ve ailenize zaman ayırabilir, evinizde zaman geçirerek, ruhunuzu dinlendirmeye zaman ayırabilirsiniz. Meditasyon, enerji çalışmaları ve duaların etkisinden maksimum yararlanabileceğiniz bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda ödeyeceğiniz para ile tutmanız gereken para arasında kalabilirsiniz. Doğru yere doğru harcamayı yapabilmek sizin için ön planda olacak.