Yay

Yay burcu yorum arşivi

11 Ekim 2020 Yay burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde yaratıcı fikirler ile uyanabilirsiniz ve yenilikler yapmak için teknolojiyi ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı kişilerin hayatı ve yaptıkları ile ilgilenebilirsiniz. İlginç buluşlar dikkatinizi çekecek ve sizi heyecanlandıracak. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve hemen harekete geçebilirsiniz. Bugün yolculuk yapabilir veya keşif gezilerine çıkabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Çalışanlar için işler iyi gidecek. Öyle ki, abartmamak kaydıyla her zamankinden daha fazla harcama yapabilirsiniz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Ailevi konularda yeni tutumlar belirlemeniz gereken koşullar oluşabilir. Kendi düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni kararlar almak için acele etmeyin. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları düzenlemek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Üzerinize aldığınız bazı sorumlulukları artık yük gibi görebilirsiniz. Diğer insanlarla kendi konumunuzu karşılaştırmanızın bir manası yok. Hayatınızabildiğiniz gibi devam edin.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleceğinize yönelik atılımlarda ve girişimlerde bulunacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınız paylaştıkça daha güzel olacak. Yakın çevrenizle iletişiminiz giderek artıyor.