Yay

Yay burcu yorum arşivi

14 Aralık 2020 Yay burcu yorumu

Eviniz veya iş yerinizle ilgili bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Şimdiye kadar uyguladığınız sistem ve düzenlemelerle ilgili değişikliğe zorlayan durumlar ortaya çıkabilir. Öğlene doğru alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar duygularınızı ve hayal gücünüzü uyandıracak. Nedeni belirsiz durumlar ortaya çıkabilir ve bilinçaltınız harekete geçebilir. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz fakat aceleci davranmayın ve olayların gelişmesini bekleyin. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli organizasyonlara katılabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. []

Yay burcunun bugün genel durumu

İyi haberler sizi şahane bir moda sokacak, bu sayede kendinizi yenileyebilecek ve içinizde yeni bir uyum keşfedeceksiniz. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklı konularda huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda tekrar gözden geçirmeniz gereken koşullar oluşabilir. Kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda sorumluluklarınız artabilir. Aşk hayatınızdaki uyuşmazlıklar sizi strese sokabilir. Sosyal konularla ilgilenmek sizi gelebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kazançlarınızı arttırmak için destek göreceksiniz. Dost bildiğiniz kişilerle vakit geçirmek, onların dertlerini ve sevinçlerini paylaşmak konusunda hevesli olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokacaksınız. Hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Kendinize fazlasıyla odaklısınız. Bu durum özel hayatınızı ihmal etmenize yol açmamalı.