Yay

Yay burcu yorum arşivi

22 Aralık 2020 Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar keyfinizi yerine getirecek. Projelerinizi ortaya koyabilirsiniz ve keyifli programlar yapabilirsiniz. İlginç organizasyonlar dikkatinizi çekecek ve sürprizler sizi heyecanlandıracak. Dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir fakat ortaya çıkan ufak tefek aksaklıklar sizin için durum değiştirici olmayacak ve ilginç çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Bu akşam saat:19:11_de oluşan Kış Gündönümünü arkadaşlarınız ile birlikte eğlenerek karşılaşabilirsiniz. Bu sırada hayal gücünüzü uyandıran durumlar ile birlikte kaygılarınız da uyanabilir. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Fakat aynı zamanda özgürleştiğinizi hissedeceksiniz ve böylece kaygılardan uzaklaşabilirsiniz. []

Yay burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Gün içinde sizi zorlayacak koşullarla uğraşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ani değişiklikler olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kafanız karışık. Dostlarınızın size yardımcı olmak için yaptıkları öneriler dikkatinizi çekecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için planlarınızda değişiklik yapacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, parasal uğraşlarınız ön planda ama siz daha çok dostlarınıza kanalize olmak isteyebilirsiniz. Biraz gezip eğlenmelisiniz.