Yay

Yay burcu yorum arşivi

24 Aralık 2020 Yay burcu yorumu

Dışarı çıkmak ve eğlenceli yerlerde dolaşmak isteyeceksiniz. Dolaştığınız yerlerde eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Hatta uzun zamandır görmediğiniz veya görüşmek istemediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilir, sizi heyecanlandıracak bilgiler alabilirsiniz. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün. Yanlış anlamalar olabilir. Bu arada eski isteklerinizi ve projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilgili duygularınız değişebilir ve ilişkilere daha farklı bakabilirsiniz. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Olumlu sonuçlar elde edeceksiniz ve işinizde size çok yardımı dokunacak yeni insanlarla tanışacaksınız. Herhangi bir zorluktan kaçınmayın ve her zaman nasılsanız, öyle devam edin. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde her şey yolunda! Yıldızlar yeni aktivitelerde hedeflerinizi başarıyla yerine getirmenize ve mesleki alanda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak. Bu fırsattan sonuna kadar faydalanın. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Uğraştığınız işlerde beklemeler olabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. İç dünyanıza yönelebilirsiniz. İlerleyen saatlerde koşullar değişecektir. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir. Sosyal konulara yönelmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşkta kendinizi şanssız hissedebilirsiniz fakat yakın çevrenizle iletişiminiz güçlü olacak. Duygularınız değişiyor. Duygusal karmaşa hissedebilirsiniz fakat endişelerinizi sevdiğinize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin tavsiyesini dinlemek size iyi gelecek. Yapmanız gereken şeyleri odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre iletişiminizde iyilikleri ve şansları üzerinize çekebilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınızla vakit geçireceksiniz.