Yay

Yay burcu yorum arşivi

01 Ocak 2021 Yay burcu yorumu

Kaygılardan uzaklaşıp bütün dikkatinizi isteklerinize odaklayabileceğiniz bir gün. Özellikle daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Sağlık sorunu olanlar bugün kendisini daha güçlü ve iyi hissedecek. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yaşam enerjisi yüksek ve olaylara yapıcı yönden bakan kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onlardan etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Farklı davranarak, kararlılığınız ve organizasyon becerilerinizle iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Sevgiliniz size güven ve sevgi verecek, ve onunla giderek daha da mutlu olacaksınız. Siz yine de, onun özel eşyalarına göz atma arzunuzu kontrol altında tutun.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha tutkulu davranabilirsiniz. Yakın beraberliklerde ve ev hayatında daha akılcı olmak gerekebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her alanda kültürlüsünüz. İnsanlar sizlerle sohbet ederken mutlu oluyor. Maddi konularda da kendinizi kontrol altına almayı çok iyi başarıyorsunuz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayata geniş açıdan bakıyorsunuz. Aile hayatınıza önem verirseniz maddi konularda keyfinizi artırabilirsiniz.