Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 Ocak 2021 Yay burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetler alabilir, sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Veya alacağınız bir filmi evinizde izleyebilir ve dostlarınıza izletebilirsiniz. Bugün karşılaşacağınız kişiler enerjinizi yükseltecek ve isteklerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. İlginç organizasyonlara davet edilebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentileriniz güçlü olacak ve gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bugün teknik konuları sağlamlaştırmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayıp ilerleteceğiniz bir gündesiniz. Ticari konularda dikkatli olmalısınız. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelebilir. Hizmet aldığınız kişiler gündeme gelebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi yorgun hissediyor ve yalnız kalmak için çeşitli bahaneler buluyorsunuz. Ancak yakın dostlarınız kolay kolay sizi yalnız bırakacağa benzemiyorlar.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, bugün sizin burcunuza kayarak gerilemeye devam edecek. Pazar gününe kadar iletişiminizde net ifadelerle yolunuzda ilerleyin, önemli başlangıçlardan kaçının.