Yay

Yay burcu yorum arşivi

22 Ocak 2021 Yay burcu yorumu

Sabah saatlerinde biraz gergin ve huzursuz olabilirsiniz. Fakat önceden planladığınız işleri yapmak için enerjik ve istekli bir şekilde harekete geçeceksiniz. Meydana gelen bazı olaylar sizi etkileyecek ve harekete geçirici olacak. Projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Karşılaşacağınız ilginç teklifler sizi heyecanlandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz.br />

Yay burcunun bugün genel durumu

Başkalarının çabalarıyla ilgilenmeyen ve yönetim zorluklarını anlamaktan yoksun bir kişiyle tartışma yaşamanız muhtemel. Yeni tanıştığınız bir kişinin sıcak ve kibar davranışları sizi çok etkileyecek ve onun ilgisini çekmek için elinizden geleni yapacak, muhtemelen pohpohlama tekniği kullanacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Eğer borsada oynuyorsanız dikkatli olun! Yıldızlar çok olumlu bir konumda değil; riskli işlemleri ve bağlayıcı satın alımları ertelemek çok daha mantıklı olur. Temkinli olun!

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında duygusal dalgalanmalara açıksınız. Öğle sonrasında bazı gizli olan durumlar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

TATLI yorgunlular yaşayacaksınız. Mevsimsel hastalıklara karşı önlem almanız gerekiyor. Direnciniz son derece düşük. Bol bol sıvı tüketin..

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para konularında veya iletişime dayalı işlerinizde kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Güzel gelişmelere gebesiniz ama doğru hamlelerde bulunmalısınız.