Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Şubat 2021 Yay burcu yorumu

Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.

Yay burcunun bugün genel durumu

İş alanında büyümenizi sağlayacak bir fırsat sizi heyecanlandıracak ve mümkün olduğunca iş yapmanıza teşvik edecek. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla düzenlemeye gitmeniz gerekebilir. İşlerinizde kadınlardan destek alabilirsiniz. Gün içinde yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Eğitsel toplantılara katılabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çok çalışmak ve üretmek artık hobiniz haline geldi. Eve bile iş götürecek durumdasınız. Yakın bir dostunuz sizden özel bir yardım isteyebilir.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde kısa vadeli planlar içine girebilir, girişimci yönlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Parasal işlerinizde de çok önemli bir konuşma gündeme gelecek.