Yay

Yay burcu yorum arşivi

28 Şubat 2021 Yay burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar karşısında duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Fakat mantıklı davrandığınız bir dönemdesiniz ve yanlış anlamalara izin vermeyeceksiniz. Beklediğiniz gelişmeler istediğiniz kadar hızlı olmadığı için sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Üstelik eski arkadaşlarınız ve güçlü kişiler sizi destekleyecek. Bu arada fikirleriniz değişebilir ve olaylara daha yapıcı bir açıdan yaklaşabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Burcunuzda birçok gezegen toplanıyor; bu sizi daha objektif yapacak ve partnerinizin öfkeli düşüncelerini yatıştırmak için doğru sözleri bulacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili koşullarda yenilikler olabilir. İşlerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinizde gelişmeler olabilir. Hızlı kararlar alıp, harekete geçebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kazalar gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle birlikte çalışmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eski arkadaşlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değişmiş olduğunu anlayacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda farklı ve sıra dışı duygular altında olabilirsiniz. Değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Parasal harcamalarınız devreye girebilir.