Yay

Yay burcu yorum arşivi

23 Mart 2021 Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. Kafanızı meşgul eden konulardan uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaşam enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissediyorsunuz. Daha önce sorun olarak gördüğünüz konular sizin için sorun olmaktan çıkacak. Ve hatta fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Bu arada şansınızı sorgulamayın ve fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Güçlü kişiler ile görüşebilirsiniz ve sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Akşama doğru duygularınız derinleşebilir ve eski arkadaşlarınızı veya eskiden yaşadığınız yeri hatırlayabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Biri bir patronunuzla ilgili bir sır verecek, ağzınızı sıkı tutun, aksi takdirde işinizden olabilirsiniz. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Eğer borsada oynuyorsanız dikkatli olun! Yıldızlar çok olumlu bir konumda değil; riskli işlemleri ve bağlayıcı satın alımları ertelemek çok daha mantıklı olur. Temkinli olun!

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün teknik konularda değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ani değişikler nedeniyle iletişim halinde olduğunuz kişilerle ilişkilerinize özen gösterin. Gün içinde sözleşmeler gündeme gelebilir. Geliştirmek istediğiniz konularda yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. İşlerinizle ilgili alacağınız kararlar olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karmaşık duygular içine girebilirsiniz. İstekleriniz ile ortaya çıkan durum farklı olabilir ve kendinizin zorlayabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin ve olayları fazla zorlamayın. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmekten kaçınmanız gerekiyor. Karar vermek için uygun zaman değil. Bazı gelişmeleri şimdilik akışına bırakmalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda ailenize ve sevdiklerinize yardım etme isteğiniz ön plana çıkacak. Aşk hayatınızdaki farklı şeyler yaşama arzunuz giderek daha fazla önem kazanacak.