Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 Nisan 2021 Yay burcu yorumu

Katılacağınız bir toplantıda tanışacağınız kişi ile sürpriz bir aşk macerasına fazla düşünmeden atılabilirsiniz. Kafanız karışık olsa bile bugün kendinizi güçlü ve keyifli hissedecek, sevdiklerinizle aranızdaki ilişkiyi güçlendireceksiniz. Meydana gelen olaylar duygularınızı harekete geçirerek yeni istekler duymanıza neden olacak. Seyahate çıkabilir, bir süredir uzak kaldığınız yakınlarınızla görüşebilirsiniz. Yakınlarınızın sözlerinden etkilenmiş olabilirsiniz ancak duyduklarınızı doğru anlayıp anlamadığınızı kontrol edin. Yanlış anlaşılmalar olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Otoriter davranmayın. Elinizdeki işleri iş arkadaşlarınıza delege edin ve önemli kararlar alırken onların da katılımını sağlayın. İstediğinizi elde edemeyince, kendinizi biraz mutsuz hissedeceksiniz. Sabırlı olmalı ve daha uygun zamanı kollamalısınız. Çok uzun süre beklemeniz gerekmediğini siz de biliyorsunuz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Uzaktaki bir olayla ilgili mücadelenizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Değişik konulara yönelebilirsiniz. Duygusal değişkenleriniz çok olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Etrafınızda sizinle olmak isteyenlerin sayısı dikkat çekici. Seçici davranmanız size oldukça fayda sağlayacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Keyifli ortamlarda, parasal konularda bazı güvensizlikler yaşayabilirsiniz. Hayata tutkuyla yaklaşıyorsunuz ama hızlı yaşam temponuz bazı şeylerin tadını çıkarmanıza engel olabilir