Yay

Yay burcu yorum arşivi

08 Nisan 2021 Yay burcu yorumu

İşlerinizi planlamanız ve dikkatinizi yükseltmeniz gerekebilir. İletişim trafiğinizin yoğun olması dalgınlık ve unutkanlık gibi olaylar yaşamanıza neden olabilir. Özellikle karamsar ve endişeli düşüncelerden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken konulara odaklayın. Sürprizler keyfinizi yerine getirecek. İlginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve alışılmış işlerin dışında farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Ancak şüpheci bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Dikkatinizi isteğinize odaklarsanız, verimli çalışmalar yapabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Büyük yatırımlar için doğru bir zaman olmadığından bir konuda daha sonra karar vermek isteyeceksiniz. Çamurlu sulara batmayı hiç riske atmayın. Yeni tanıştığınız bir kişinin hamlesini geri çevirmeyin; çünkü bu insan hayatınızın en önemli insanlarından biri haline gelebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkaları için çok şey yapabilirsiniz. Arkadaşlıklar ve gruplar duygusal açıdan daha önemli olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Konuşmak yerine işinize yoğunlaşmalısınız. Başarı elde etmek istiyorsanız, gereksiz diyaloglardan uzak durun. Aksi halde eleştiri ya da şikâyetlere maruz kalabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız yerlerde ve iş alanlarınızda kafanız mantık çerçevesinde çalışacak. Aile hayatınızdaki olumsuzlukları aşkla ve çevrenizin size sunacaklarıyla atlatmaya çalışın.