Yay

Yay burcu yorum arşivi

02 Haziran 2021 Yay burcu yorumu

Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Düşünceleriniz zihninizin derinliklerine inebilir. Hayaller ve endişeler yüzünden dikkatiniz dağılabilir. Ancak sürprizler keyfinizi yerine getirecek ve günün ilerleyen saatlerinde keyfiniz yerine gelecek. Endişelerden uzaklaşıp yaratıcı ve ilginç kişiler ile görüşeceksiniz. Karşınıza çıkan farklı kişiler duygularınızı harekete geçirecek ve kendiniz ile ilgili bilmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedeceksiniz. Bu arada eski düşüncelerinizin değişmeye başladığının da farkına varacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili konuları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Bazı konuları yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde sosyal konular ön plana çıkabilir. Bazı konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda riskli koşullar oluşabilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Yapmak istediklerinizi farklı bir enerji ile ortaya koyabilirsiniz. Özellikle yaratıcı ve güçlü kişileri etkileyebilir, yeni atılımlarda bulunmak için hevesli olabilirsiniz. Bu arada önem verdiğiniz kişilere karşı davranışlarınızı değiştirip aranızdaki ilişkileri daha farklı ve başarılı boyutlara ulaştırabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayati sorumluluklarınız, aşkı daha somut noktalara taşıma arzunuzla birleşebilir. Önemli ve keyifli işlerinizi artık sağlam bir zemine oturtabilirsiniz.