Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Haziran 2021 Yay burcu yorumu

Yay burcunun bugün genel durumu

Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. Yeni tanıştığınız bir kişiye yoğun ilgi duyacaksınız; kendinizi ona kaptıracaksınız; fakat partnerinizi kıskandırmaya çalışmayın!

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün belki ilişkilerinizin arkasında yatan konulara, gizli kalan şeylere dikkat etmek gerek. İyi niyetle davranmak her şeyi daha olumlu kılacak.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aile bireylerinize haddinden fazla değer veriyor ve onların üzerine titriyorsunuz. Özellikle evli olan Yaylar fedakarlıklar içinde çırpınabilir. Aşırıya kaçmamalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda farklı duyguların peşinden gideceksiniz. Kalbiniz boşsa kendinizi hızlı bir ilişki içinde bulabilirsiniz. Çocuğunuz varsa, bugün onunla olan ilişkiniz farklı olabilir. Özel ilişkilerinizde şanslı ve iyimser olacaksınız.