Yay

Yay burcu yorum arşivi

14 Haziran 2021 Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi heyecanlandıracak. Duygularınız dalgalanabilir fakat hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek.Bu arada karşılaştığınız olaylar ve kişiler, size çocukluk günlerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatabilir. Eski arzularınız uyanabilir ve farklı arzular duyabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli davetlere katılabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. İlginç konular ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Para konusunda dikkatli davranacak, harcamalarınızı kısıtlamaya yöneleceksiniz. Zor zamanlara hazır olmak için elinizden geldiğince para biriktirmeye çalışacaksınız. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde ailenizle ilgili konularda daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tekrardan toparlamak için fırsatınız olacak. Ev hayatınızla ilgili teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Ticari konularda gelişmeler olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve sabırsızlıkhissedebilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Şanslı bir dönem yaklaşıyor.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda ve sosyal çevrelerde çok keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde, çevrenizdeki insanlar size birçok fırsat sunabilir. Seçeneklerinizde gerçekçi adımlar atmalısınız.