Yay

Yay burcu yorum arşivi

08 Temmuz 2021 Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Sabahın erken saatlerinde yoğun duygular ve kuvvetli arzularla uyanabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkileriniz sizin istediğiniz gibi olmayabilir fakat derin duygular içine girebilirsiniz. Bugün kendinizden memnun olacak ve bu memnuniyetinizi çevrenize yansıtacaksınız. Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş istekler uyanabilir. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bugün duyduklarınızdan etkilenecek ve düşünceleriniz derinleşecek. Ancak fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşmak yerine günün keyfini çıkarın ve yapmak istediğiniz işler ile ilgilenin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çok enerjik olacaksınız ve her şeyi yapmak için büyük bir arzu duyacaksınız. Ne kadar çok çalıştığınızın farkında olmayacaksınız ve boş zamanlarınızda gelirinizi artıracaksınız. Yıldızların yardımıyla, partnerinizle olan anlaşmazlıkları giderecek, iletişiminizi düzeltecek ve yeniden birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

TARAFSIZ kalmanız gereken bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz kendinizi. Gerginlikten mümkün mertebe uzak durun üzülen siz olmayın.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınız için harekete geçeceksiniz. Maddi yönden dalgalanmalara ve önemli sonuçlara da açıksınız. Aşkta anlayışı elden bırakmayın.