Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2021 Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen arzular sizi harekete geçirecek. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Bazı kaygılarınız olabilir fakat mantıklı davranacaksınız ve aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınızın desteği ve daveti keyfinizi yerine getirecek ve öylece kuşkularınız dağılacak. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler ve duyacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir, beklediğiniz desteği alabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde enerji ve neşe saçacaksınız. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın yapabileceğiniz çok şey var. Sorumluluklar nedeniyle daha iyi bir plan yapmak gerekebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK hayatınızda huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşıyor. Duygusal kararlar almayın.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para işlerinize gereken özeni göstermelisiniz. Ortaklaşa para alanınızda yapacağınız yeni düzenlemeler, para getirileri açısından yararınıza olabilir. Beklediğiniz bir para varsa, elinize geçmesi biraz gecikebilir. Para işlerinizde hassaslıklara açık bir dönemdesiniz.