Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Kendinizi özgür ve rahat hissedeceksiniz ve daha önce bilmediğiniz konuları araştıracaksınız. Veya eskiden ilginizi çekmeyen şeyler artık size çekici gelebilir ve yenilikler sizin için ilham verici olabilir. İlginç çözümler bulabilirsiniz ve teknoloji ile ilgilenen ve hatta konusunda uzman kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi, keşifler, buluşlar ve özgür yaşayan kişiler ilginizi çekiyor ve böylece siz de özgürleştiğinizi hissediyorsunuz. Farklı çevreler ve değişik insanlar tanımak keyfinizi yerine getirecek. Seyahat organizasyonları yapabilirsiniz ve bulunduğunuz ortamı tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Daha önce yer değişikliği yapmış olanlar, bulundukları yeri keşfe çıkabilirler.

Yay burcunun bugün genel durumu

Jüpiter’in varlığı, daha fazla kazanacağınız ve daha büyüleyici hale gelerek, yeni ortakları memnun edeceğiniz anlamına geliyor. Mantıklı bir açıdan bakıldığında büyüleyici ama yakalanırsanız tehlikeli olabilecek şaşırtıcı bir durum sizi çok heyecanlandıracak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zihinsel açıdan çaba sarfetmeniz gereken işler var. Aynı zamanda düşüncelerinizi somut hale getirebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Uzun zamandır partnerinizle birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz bir tatil tasarlıyordunuz. Planlarınıza bu tatili dahil etseniz sizin için iyi olacak. PARA: İş yerinizde yoğun çalışmalarınız sürüyorken yeni iş teklifleri almak sizi oldukça düşündürecek. SAĞLIK: Sağlıksız yiyeceklerden uzak durun. Meyve yeme alışkanlığı edinin.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda, kariyerinizde ve çalışmalarınızda parasal konuşmalar önemli olacak. İşinizde önemli anlaşmalar ve şansların ayağınıza geleceği bu dönem, sizi tam anlamıyla destekliyor.04 AĞUSTOS 2017 AKREP BURCU YORUMU