Yay

Yay burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve bazı kaygılarınız açığa çıkacak. Ancak şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen bazı ayrıntıların farkına varacaksınız ve kaygılarınız devam etse bile olaylara daha iyimser bir açıdan bakacaksınız. Özellikle anlayışlı ve iyimser kişilerin olumlu davranışlarından etkilenebilirsiniz ve böylece kaygılarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Özellikle saygı duyduğunuz büyükleriniz ile ilgili şimdiye kadar bilmediğiniz bazı detayları öğrenebilirsiniz ve bakış açınız değişebilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Yıldızların yardımıyla, partnerinizle olan anlaşmazlıkları giderecek, iletişiminizi düzeltecek ve yeniden birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde eve ve ailenize yönelik işler içinde daha sabırlı olmalısınız. Gereksiz öfkeli durumlardan uzak kalmaya bakın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar size keyif verecek. Bekar Yaylar arkadaşlarınızın tek tek uçup gitmesi sıranın size geldiğini gösteriyor. Aşka açık olmalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Vereceğiniz kararlarda genelde mantığınızı ön plana çıkararak düşünmenize rağmen, bugün duygusal yanınız ağır basabilir. Kararlarınızı iç sesinize kulak vererek alabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizi iletişime yönelik işlerinizde de kullanmalısınız.