Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Bugün dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bilgili kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek ve öğrendiklerinizden daha fazlasını merak edeceksiniz. Bugün arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınızın sorunlarına ilgi gösterebilirsiniz. Ayrıca babanız veya patronlarınıza danışabilir, fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Özellikle yaratıcılık gerektiren konular ve teknoloji ile ilgili yapacağınız araştırmalar dikkat çekici olacak. Bu arada son gelişmeleri takip edebilir ve kendinize yeni bir teknoloji ürünü almak isteyebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız konularda daha başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Aşkta tartışmalar olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizde revizyon yapmanız gerekebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjik ve üretken halinizi bugün terk etmiş, kendinizi nadasa bırakmışsınız. Görenler size 'Tembel' diyebilir. Kendi çapınızda haklı yönler olduğunu hiç düşünmüyorlar.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gelecek adımlarınızı teyit edecek önemli işlerinizde para meseleleri kafanızı kurcalayabilir. Bir yandan sizi rahat ettirecek işler peşindesiniz, diğer yandan hakkınızı alamadığınızı düşünüyorsunuz.