Yay

Yay burcu yorum arşivi

11 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilir, farklı çevreler ve ilginç topluluklar ile karşılaşabilirsiniz. Sizden daha farklı olanlar ve özellikle yaratıcı ve özgür kişiler ilginizi çekecek. Bu arada değer verdiğiniz kişileri arayabilir ve ziyaretine gidebilirsiniz. İyimser ve anlayışlı kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılara ilgi duyabilirsiniz. Hatta karşılaştığınız bazı kişiler ne kadar şanslı olduğunuzu size hissettirebilir. Bu arada hayallerin dağıtıcı etkisinden uzak durmalısınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yıldızlar yabancı ortaklarla çalışanların yanında. İş bağlantıları iyi tempolu olacak ve hayatlarına şanslı bir dokunuş getirecek.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde sevdiğiniz insanlara program yapabilirsiniz. Gün içindeki değişiklikler yeni kararlar almanıza neden olabilir. Çocuklarınızın yaptığı aktiviteler ilgili işler çıkabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geride sizi gerçekten seven bir karşı cins bıraktınız. Ancak bir şekilde güçlü olmalı ve aldığınız kararların arkasında durmalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleceğe yönelik işlerinizde sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Eğitim, seyahat, medya işlerinizde önemli şanslarla karşılaşabilirsiniz yalnız elinizi çabuk tutmalısınız.