Yay

Yay burcu yorum arşivi

14 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Kendinizi güçlü ve iyi hissettiğiniz bir dönem. Yaratıcı ve özgür kişiler, teknoloji ve farklı ortamlar keyfinizi yerine getiriyor. Bazı karışıklıklar olsa bile yaratıcı çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Endişelerinizden ve sizi rahatsız eden kaygılardan uzaklaşabilir, dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Yapmak istedikleriniz ile ilgili gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Kendinizi güçlü ve başarılı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız kişiler, farklı istekler uyandırabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Olumlu bir döneme giriyorsunuz; terfi etmeniz muhtemel ve bu da ekonomik durumunuz için faydalı olacak. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal olarak kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Karşınızdakini algılamakta zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi yeniden hareketlendirebilirsiniz. Anlaşmalar gündeme gelebilir. Eşinizle ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Ortaklı konularda daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün yapacağınız haksızlıklar karşısında kendi karakterinizden ödün vermelisiniz. Olumsuz şartları siz yaratıyorsunuz. İçinizden geçeni hemen söylemek zorunda değilsiniz. Otoriter olmamanıza rağmen görüntünüz öyle...

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün kariyer alanınızda gerilemesiyle işlerinizde dikkatli adımlar atmalısınız. Önemli anlaşmalardan ve yeni başlangıçlardan uzak durmalısınız.