Yay

Yay burcu yorum arşivi

29 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ancak kaygılardan uzaklaşmak için gayret göstermelisiniz. Yanılgılar ve yanıltıcı durumlar olabilir fakat olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz ve böylece sorunların kendiliğinden çözüldüğünü anlayabilirsiniz. Yanılgılar ve kayıplar olabilir fakat aynı zamanda kazançlarınızın da olduğu bir dönemdesiniz. Farklı ortamlar, yeni çevreler ve özellikle yaşam felsefesi sizden daha farklı olan kişiler ile karşılaşmaktan memnuniyet duyacaksınız. Çevreniz genişliyor ve iyimserliğiniz artıyor. Böylece sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak.

Yay burcunun bugün genel durumu

Size üzüntü veren bir durumdan kurtulacaksınız. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde engelleri aşmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız renklenebilir. Gün içinde duygusal konular sizi zorlayabilir. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İşlerinizin ilerlememesi sizi sıkıntıya düşürebilir. İşlerinizi sağlama almaya çalışın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kabınıza sığamıyorsunuz. Hareketlisiniz ve işinizde de oldukça başarılısınız. Ancak aşk hayatınızda bir takım problemler var ve bu zihninizi oldukça meşgul ediyor.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sizin dışınızda gelişen her tür olayın içine girmeye hazırsınız. Bilinçaltınızda önemli açılımlar oluşabilir. Sizi az tanıyan insanlara kendinizi anlatmaya çalışmayın, bugün bu işinize yaramayabilir.