Yay

Yay burcu yorum arşivi

02 Ekim 2021 Yay burcu yorumu

Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Olaylara başka açılardan bakabilirsiniz ve özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arada eski ideallerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Hayallerinizin değiştiği bir dönem... Kaygılardan uzaklaşıp yaratıcı çalışmalara yönelirseniz, başarılı olacaksınız. Farklı düşünen ve hayatı sizin bildiğinizden daha farklı yaşayan kişiler ilginizi çekecek ve sizi özgürleştirecek... Bugün farklı ortamlarda bulunabilir veya bulunduğunuz ortamı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu sabah ailevi konularda değişiklikler gündeme gelebilir. Geçmişte kalan konular sizi rahatsız edebilir. Sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Güçlü birliktelikler sizi zor koşullar altına sokabilir. Günün ikinci yarısında keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Aşk gündeminizi meşgul edebilir. Kişilik çatışmalarına karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Aksilikler adeta sizin sabrınızı deniyor. Ancak siz her zamanki asaletinizi koruyacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre iletişiminiz güçlü olacak. Akraba veya kardeşlerinizle kısa yolculuklar devrede olabilir. Hayatınızın ritmini yavaşlatmak isteseniz bile, sizi hareketlendirecek birçok olayla karşılaşabilirsiniz.