Yay

Yay burcu yorum arşivi

07 Ekim 2021 Yay burcu yorumu

Yoğun duygularla güne başlayacaksınız. Bazı karışıklıklar olsa bile bunlarla başa çıkacak gücünüz var. Üstelik olaylara farklı açılardan bakacaksınız ve ilginç yorumlar yapacaksınız. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir süreç içindesiniz ve ilginç kişiler ile tanışmak size iyi gelecek. Böylece moralinizi bozan konulardan uzaklaşacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilişkilerinizi zorlaştıracak davranışlarda bulunmaktan kaçının. Sevdiklerinize karşı ilgili davranmaya özen gösterin ve anlamaya çalışın.

Yay burcunun bugün genel durumu

Başarının gezegeni Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderiyor. İyimserlik size tam bir vizyon kazandırarak, belli bir özgüvene erişmenizi sağlayacak. Bugün ilişkinizle yakından ilgilenecek ve sevgilinizin küçük değişiklikler yapmasını sağlayarak, onu biraz rahatsız etmeye çalışacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumluluklarınızda artış size ani kararlar aldırabilir. Sizi yoran konular gündeme gelebilir. Gün içinde iyi organize olmanız gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle iletişim içinde olabilirsiniz. Kendinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ortak payda da buluşmak zor olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BİRİNİN kalbini fethediyorsunuz. Bu kişi size açılamayabilir fakat bakışları size ipucu verecek. İş hayatınızda aktif olmanız gerekebilir.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevrenizi ve sanatsal iş alanlarınızı bir arada tutmak için çaba harcamanız gerekebilir. Ailenizde size ihtiyacı olan kişiler bugün üzerinizde gereksiz bir baskı oluşturabilirler.