Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Aralık 2021 Yay burcu yorumu

Rüyalarınız bugün çok gerçekmiş gibi olabilir ve etkilenebilirsiniz. Ancak isteğiniz ve duygularınız giderek yükseliyor. Gün içinde sürpriz gelişmeler olabilir ve heyecan duyabilirsiniz. Özellikle yaratıcı kişiler ve özgür yaşayanlar dikkatinizi çekecek ve sizin de yaratıcı potansiyeliniz uyanacak. Sabah saatlerinde hissettiğiniz nedensiz gerilim ve kaygılardan uzaklaşacaksınız ve öğlene doğru kendinizi özgür ve keyifli hissedeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için acele etmeyin. Şimdilik gelişmeleri bekleyin. Bu arada ilginç çözümleriniz ile çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Otoriter davranmayın. Elinizdeki işleri iş arkadaşlarınıza delege edin ve önemli kararlar alırken onların da katılımını sağlayın. Sizi çok etkileyen fakat sizinle ilgilenmeyen bir arkadaşınıza karşı tereddütlü ve sabırsız davranmaya meyilli olacaksınız. Kendinizi yıpratmayın ve gözünüzü başka yerlere odaklayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizde sonlanmalar olabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla korumacı davranabilirsiniz. Finansal işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Çalıştığınız insanlara karşı sorumluluğunuz artabilir. Bazı belirsizlikler sizi zorlayabilir. İlişkilerinizle ilgili konularda daha fazla yorulabilirsiniz. Ticari işlerde karşıt fikirler ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda hassas kararlara açık olmalısınız. Yanlış anlaşılmalara ve kendinizi yanlış ifade etmemeye özen gösterin.