Yay

Yay burcu yorum arşivi

23 Aralık 2021 Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar keyfinizi yerine getirecek. Projelerinizi ortaya koyabilirsiniz ve keyifli programlar yapabilirsiniz. İlginç organizasyonlar dikkatinizi çekecek ve sürprizler sizi heyecanlandıracak. Dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir fakat ortaya çıkan ufak tefek aksaklıklar sizin için durum değiştirici olmayacak ve ilginç çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Bu akşam saat:19:11_de oluşan Kış Gündönümünü arkadaşlarınız ile birlikte eğlenerek karşılaşabilirsiniz. Bu sırada hayal gücünüzü uyandıran durumlar ile birlikte kaygılarınız da uyanabilir. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Fakat aynı zamanda özgürleştiğinizi hissedeceksiniz ve böylece kaygılardan uzaklaşabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ailevi konulara daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Emlak konusu gündeme gelebilir. Bazı işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara da zaman ayırmalısınız. Engelleri açmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi görünür kılmak isteyebilirsiniz. Bunun için ailenizden destek alabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle, sosyal ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Girişimlerinizde güzel gelişmeler altındasınız.