Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Ocak 2022 Yay burcu yorumu

Hayal kurarak yatmak keyifli gelebilir fakat hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Üstelik gelişmeler artık sizin istediğiniz yönde... Fakat olması gerekenden daha yavaş olabilir. Ancak karşınıza çıkan sorunlara ilginç çözümler bulabilirsiniz ve iletişim araçları ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisinin gelişen ürünleri ile ilgilenebilir ve sizi özgürleştirecek projeler yapabilirsiniz. Akşama doğru kendinizi enerjik ve güçlü hissedeceksiniz. İsteklerinizi belirleyebilir ve yeni girişimlerde bulunmak için hazırlık hayabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Her şey sorunsuz ilerleyecek, isteklerinizi yerine getirebileceksiniz ve şefkat dolu romantik bir gece geçireceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde stresler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sizi zorlayan olaylar gündeme gelebilir. Kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde riskli koşullardan uzak durmalısınız. Karar almanız gereken durumlarda destek alabilirsiniz. Mücadele vermeniz gereken konularda cesaretli davranabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gücünüzü başkalarına göstermek isteyeceksiniz. Parasal konularda baskın fikirlerinizi ve etkili gücünüzü ortaya koymaktan kaynaklanan bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.