Yay

Yay burcu yorum arşivi

16 Şubat 2022 Yay burcu yorumu

Bugün nedensiz heyecanlar ve huzursuzluklar hissedebilirsiniz. Kaygılar ve endişelerden uzaklaşmak için eğlenceli konular ile ilgilenebilirsiniz. Daha doğrusu keyif aldığınız işler ile ilgilenirseniz, endişeli duygulardan uzaklaşabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönem ve bu arada eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sizi rahatsız eden ve kayıp olarak algıladığınız her ne var ise, aslında sizi özgürleştiriyor. Dışarı çıkmak, farklı ortamlar ve ilginç kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve bilgisayar teknolojisi ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir; haberin kaynağı kredi kurumu ya da sabırsız bir tedarikçi olabilir. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geçmişteki atalarınıza ait konular gündeme gelebilir. Aile ve akrabalık ilişkileri içinde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde bitirilmesi gereken işlerinizi bitirmeye çalışabilirsiniz. Hassas olabileceğiniz ve sezgilerinizin yüksek olabileceği bir gün. İş konularında elinizde olmayan nedenlerle gecikmeler ya da ertelemeler yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizden gelecek teklifler hayatınıza heyecan katabilir. Öğrenmeyi seveceksiniz. Aşk hayatınızda farklı ve değişik kısa vadeli planlar gününüzü fazlasıyla renklendirebilir.