Yay

Yay burcu yorum arşivi

17 Şubat 2022 Yay burcu yorumu

Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Ancak pek fazla derinleşmek sizi rahatsız edebilir. Dışarı çıkmak ve sevdiğiniz yerlerde dolaşmak zihninizi açabilir ve bu sırada eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Veya karşılaştığınız olaylar ve kişiler size eski arkadaşlarınızı hatırlatabilir. Bu arada eskiden yaptığınız ve unuttuğunuz projelerinizi de hatırlayabilirsiniz ve şimdi projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Hareketli ortamlarda bulunmak ve ilginç kişiler ile karşılaşmaktan keyif alacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir; haberin kaynağı kredi kurumu ya da sabırsız bir tedarikçi olabilir. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Eğer borsada oynuyorsanız dikkatli olun! Yıldızlar çok olumlu bir konumda değil; riskli işlemleri ve bağlayıcı satın alımları ertelemek çok daha mantıklı olur. Temkinli olun!

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu gece yarısı gerçekleşen Güneş tutulması sizin yaşam alanınız ve aileniz üzerine vurgu yapıyor. Bu konularda birtakım bitişler ya da yeni başlangıçlar yaşanabilir. Gün içinde hayal gücünüzü kullanabileceğiniz, yaratıcı faaliyetler içinde olabileceğiniz bir zaman geçirebilirsiniz. Bugün aynı zamanda sevdiğiniz kişi ile romantizm yaşayabileceğiniz bir gün.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, eğitim, yayıncılık, radyo ve televizyon alanlarında işleriniz hızlanacak. Çevrenizdeki insanların hayatında önemli açılımlar oluşabilir.