Yay

Yay burcu yorum arşivi

21 Şubat 2022 Yay burcu yorumu

Koşullarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Eksik değerlendirmeler, gizlenmiş bazı problemleri gözden kaçırmanıza yol açabilir. Belli konulardaki destek arayışlarınızda bir yöntem yanlışlığı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kısa yolculuklarda, moralsiz olduğunuz konularla ilgili bazı boşlukları doldurma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Aşk:

Belirtiler oldukça net. Karşı konulmaz bir aşka doğru hızla ilerliyor gibisiniz. Kendinizi karışık bir duygu yumağı içinde bulabilirsiniz. Hiç hazır olmadığınız bu durum sizi oldukça etkileyecek.

İş:

İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.

Para:

Bir yakınınız tamamen sevgi kaynaklı bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor. Para konularında kalıcı bir ferahlama şimdilik söz konusu değil, ama günlük yaşamınızı bir süre sorunsuz götüreceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Tanışmadığınız yeni sorunlarla ilk kez karşılaşabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere karşı çok ilgili yaklaşmalısınız.


Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün için belli girişimlerinizin veya iş birliklerinizin nasıl daha hızlı ya da etkin şekilde ilerleyeceği üzerine odaklanmanız fayda getirebilir. Bu esnada bu girişimlerinizin veya ilişkilerinizin verimliliğini de sorgulamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi, aşk ve fiziksel çekim temalarının ön plana çıkabileceği veya sosyal açıdan heyecan verici ya da aktif bir Cuma günündeyiz ve bu etki tüm hafta sonuna yayılıyor! Gün itibariyle, Mars Koç burcuna geçiyor. Koç burcuna geçecek olan Mars, Mart sonuna kadar her alanda enerjik ve cesaretli olacağımıza ve acele hareketlerle herkesi şaşırtacağımıza işaret ediyor. Bu enerjiyle başlayacağımız işlerin başarılı olma olasılığı yüksek olur. Ancak, acelecilik yanlışlıkları ve kazaları da tetikleyebilir. Dikkat lazım!!!! Akabinde, Venüs de, yaklaşık 3 haftalık bir süre için, Koç burcuna geçiyor. Aşk hayatımızda, iş birliklerimizde veya sevgi temalı ilişkilerimizde daha cesaretli olabilir, hatta kontrolden çıkabiliriz. Sevgimizi göstermek isteyeceğimiz bir süreçteyiz. Tutkusal ilişkiler, fiziksel çekim artabilir. Konuşmak değil eyleme geçmek isteyeceğiz. Heyecanlı ve kararlı olacağımız, konuşmaktan çok yapmaya odaklanacağımız bir süreç başlıyor. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve karşınızdaki kişilerin düşüncelerini kolay hissetmeniz, huzursuz olmanıza neden oluyor. Daha esnek olmalısınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Ailevi konuları önemsemeniz ve sevdiklerinize özellikle manevi anlamda destek olmanız beklenen bir gün olacak. Ebeveynleriniz ile alakalı mevzularda ya da onlarla olan ilişkinizde daha çok inisiyatif almanız istenecek.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.