Yay

Yay burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Yay burcu yorumu

Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. Duygusal ve hassas olabilirsiniz ve karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz. Anneniz, çocukluk günleriniz ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Fakat karşınıza çıkmış olan özgür ruhlu kişilerin davranışları ilginizi çekebilir ve karmaşık duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bu arada farklı yönlerinizi ve yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ancak dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Böylece karmaşık duygulardan uzaklaşacak ve arkadaşlarınız ile birlikte keyifli vakit geçireceksiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Melankolik olacaksınız ve bu da kendinizi izole edip, sevgilinizden kaçmanıza sebep olacak; her halükarda partneriniz bu davranışınız karşılığında sizden bir açıklama bekleyecek.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Esnek düşünce yapınız sayesinde kolayca işin içinden sıyrılabileceğiniz durumlar söz konusu. Kişisel yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Mesleki alanda bazı kişilerden maddi manevi destek alabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel isteklerinize kanalize olmak isterken, aile hayatınıza harcamanız gereken enerji sizi sinirli kılabilir. İşlerinizi sıralayın. Gün içinde çok güzel haberler alma ihtimaliniz var.