Yay

Yay burcu yorum arşivi

16 Mart 2022 Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yapmak isteyip de bir türlü ortaya koyamadığınız her ne varsa, harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Özellikle burcun ikinci ve üçüncü on günlük devresinde doğmuş olanlar isteklerini gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başaracak. Bu arada gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olabilir. Fakat sizin gösterdiğiniz gayreti, güçlü kişiler takdir edecek. Akşama doğru duygularınız derinleşebilir ve endişeleriniz ortaya çıkabilir fakat sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile kaygılarınız dağılacak.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Bir şey ilişkinizi sınayacak; kıskançlıktan ve gereksiz kavgalardan uzak durun, çünkü Yıldızlar partnerinizin sizi gerçekten çok sevdiğini iddia ediyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Yeni adım atacağınız konularda fazla fedakârlık içinde olabilirsiniz. Olayları net görmekte zorlanacağınız için önemli kararlar almaktan çekinmelisiniz. Spekülatif konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizle ve ailenizle olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Kafanızda birçok plan olabilir. Kararsızlıklarınızı yendiğiniz anda, önemli işleriniz için harekete geçebilirsiniz.