Yay

Yay burcu yorum arşivi

28 March 2022 Yay burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar karşısında duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Fakat mantıklı davrandığınız bir dönemdesiniz ve yanlış anlamalara izin vermeyeceksiniz. Beklediğiniz gelişmeler istediğiniz kadar hızlı olmadığı için sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Üstelik eski arkadaşlarınız ve güçlü kişiler sizi destekleyecek. Bu arada fikirleriniz değişebilir ve olaylara daha yapıcı bir açıdan yaklaşabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Başkalarının talep ettiği bir iş görüşmesinde kendinizi arka plana atmayın. Daha iyi görevler almanız muhtemel. Çok etkileyici ve çekici olacaksınız; etrafınızdakileri tavlamak kolay alacak ve eğer bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 12:54’den 17:30’a kadar Ay boşlukta. Güne başlarken bir parça endişeli ve huzursuz olabilirsiniz. Gün içinde yaşayacağınız aksiliklerde bu duygularınızı besleyebilir. Ancak akşamüzeri üzerinizdeki sıkıntılı hava dağılacak. Arkadaşlar ve sosyal gruplar konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Şimdiye kadar uzaktan ilgilendiğiniz ancak katılamadığınız sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ailenize karşı yapmak zorunda olacağınız işlerinizi büyük bir yardımseverlik ve istekle hayata geçireceksiniz. Dış ortamlarda, keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.