Yay

Yay burcu yorum arşivi

01 Nisan 2022 Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız... Bazı kaygılarınız olabilir ve özellikle sabahın erken saatlerinde kuşkucu bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat dışarı çıkmak ve farklı ortamlarda bulunmak size iyi gelecek ve kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. Olaylara farklı açılardan bakan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle hayata evrensel açıdan bakan ve özgür davranan kişiler, sizin de daha evrensel düşünmenize yardımcı olacak. Bugün ilginç topluluklar, bilim ve teknoloji ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekecek. İlginç karşılaşmalar olabilir ve heyecan duyabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Sizi rahatsız edecek bazı haberler almanız muhtemel; bu haberlerin henüz biten bir ilişkiyle alakası olabilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, tam olarak bilemediğiniz gizli kalan konulara vurgu getirmekte. Kararsızlık ve kolay etkilenme söz konusu olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, arkadaşlık ilişkilerinizde hassaslıklar yaşamanıza yol açacak. Bazı organizasyonlara katılmak istemeyebilir, arkadaşlarınızla gerilim yaşayabilirsiniz