Yay

Yay burcu yorum arşivi

20 Mayıs 2022 Yay burcu yorumu

Olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Ancak isteklerinizi belirlemek için aceleci davranmayın. Geçmişi düşünebilir ve şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ve bütün bunların sonucunda içinde bulunduğunuz durumu değerlendirebilir ve geleceğinizi düşünebilirsiniz. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve sizi desteklemelerini isteyebilirsiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hem yakınlarınıza ilgi göstereceksiniz, hem de onların yardımını isteyeceksiniz. İlişkileriniz yeni bir boyut kazanabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Birçok problemle karşılaşacaksınız, ancak güven duyacağınız bir yardımcınız da olacak. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz imkanlar var. Uzaklarla, yabancılarla ilgili gelişmeler de yaşanabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortak parasal işlerinizde arkadaşlarınıza yardım etmek önem kazanıyor. Tutumlu yönlerinizi devreye sokabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak için uygun bir dönemdesiniz.