Yay

Yay burcu yorum arşivi

15 Haziran 2022 Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi heyecanlandıracak. Duygularınız dalgalanabilir fakat hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek.Bu arada karşılaştığınız olaylar ve kişiler, size çocukluk günlerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatabilir. Eski arzularınız uyanabilir ve farklı arzular duyabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli davetlere katılabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. İlginç konular ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Sizin için hiç değeri olmayan bir arkadaşınız, hakkınızda söyleyeceği üstü kapalı laflarla duygusal ilişkinizin sakinliğine zarar vermeye çalışacak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde sezgilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sezgileriniz bugün kuvvetli olacak. Fikirlerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz. Gelecek yönünde planlar öne çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte değişik konular üzerinde tartışabilirsiniz. Savunduğunuz konuda aşırı tutucu olmamaya özen göstermelisiniz. Esneklik göstermeyi ihmal etmeyin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ortak parasal işleriniz üzerine kafa patlatabilirsiniz. Ortaya çıkacak birden çok masraf olabilir. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. Sorunlarınızı kafanıza çok takmayın.