Yay

Yay burcu yorum arşivi

11 Ekim 2022 Yay burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde yaratıcı fikirler ile uyanabilirsiniz ve yenilikler yapmak için teknolojiyi ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı kişilerin hayatı ve yaptıkları ile ilgilenebilirsiniz. İlginç buluşlar dikkatinizi çekecek ve sizi heyecanlandıracak. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve hemen harekete geçebilirsiniz. Bugün yolculuk yapabilir veya keşif gezilerine çıkabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Çalışanlar için işler iyi gidecek. Öyle ki, abartmamak kaydıyla her zamankinden daha fazla harcama yapabilirsiniz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda iken dikkat çekebilirsiniz. Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların daha fazla üstüne düşebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için şanslı koşullar söz konusu. İkili ilişkilerinizdeki iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Ani çıkışlar ilişkileri zor durumlara sokabilir. Sorumlu olduğunuz konularda hassasiyet gösterebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınız gün boyu aktif. Geçmiş referanslı duygular nedeniyle kafa karışıklığı yaşayabilirisiniz. Bağışlayıcılık, şevkat ve kendini doğru anlatmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ani öfke patlamalarından kaçının.