Yay

Yay burcu yorum arşivi

22 Aralık 2022 Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar keyfinizi yerine getirecek. Projelerinizi ortaya koyabilirsiniz ve keyifli programlar yapabilirsiniz. İlginç organizasyonlar dikkatinizi çekecek ve sürprizler sizi heyecanlandıracak. Dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir fakat ortaya çıkan ufak tefek aksaklıklar sizin için durum değiştirici olmayacak ve ilginç çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Bu akşam saat:19:11_de oluşan Kış Gündönümünü arkadaşlarınız ile birlikte eğlenerek karşılaşabilirsiniz. Bu sırada hayal gücünüzü uyandıran durumlar ile birlikte kaygılarınız da uyanabilir. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Fakat aynı zamanda özgürleştiğinizi hissedeceksiniz ve böylece kaygılardan uzaklaşabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, uzaklarla ilgili bir konuyu öne çıkarabilir. Aynı zamanda başkalarından daha çok şey öğrenebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu yenilenen imkanlar olası. Bir süredir beklenen haberler gelebilir. Bugün maddi ve manevi değerler arasında ikilemde kalabilirsiniz. Dolunayla birlikte ailevi harcamalarda artış olası.