Yay

Yay burcu yorum arşivi

15 Şubat 2023 Yay burcu yorumu

Oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için, yoğun gelişmelerin kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bu kalabalıkta duygusal çakışmalar sorun yaratabilir. Bir görüşmede, bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Onun vereceği bir haber gelecekte sizin yaşamınızı da olumlu bir biçimde etkileyebilir.

Aşk:

Bugünkü dinamizminiz ilişkinizi de hareketlendirecek. Yoğun beraberlikler içine girebilirsiniz. Romantik ve bol sürprizli buluşmalara hazırlıklı olun. Ama ilişkiniz her şeyin üstünde geliyor.

İş:

Becerikli ve yeteneklisiniz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Tek sorununuz, iş yerinde kollamak zorunda olduğunuza inandığınız arkadaşınızmış gibi davranıyorsunuz.

Para:

Yakınlarınızın uyarılarına kulak verirseniz, parayla ilgili tartışmaların yok olduğunu göreceksiniz. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikiminiz yok.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Size ait sırların, bilginiz dışında başkasıyla paylaşılması hoş değil. Bazı uyarılar için atik davranmanız yerinde olacak.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli bir hedefiniz gözünüze mantıklı görünüyorsa, gereken zamanı, enerjiyi ve belki de parayı harcayarak istediğinizi elde etmeniz mümkün olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Para durumunuzu ve işe ait konuları düşünmek için bazı nedenleriniz olabilir. Bu arada elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakın.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konularda doğru kararlar alacak, birikime ve yatırıma önem vereceksiniz. Ailenizle ilgili aktiviteler önem kazanabilir, onlarla yapacağınız olumlu işbirlikleri ve vereceğiniz destek, sizi oldukça mutlu edecek. Bugün sürpriz beklentilere açık olduğunuz bir gün içindesiniz. Özellikle duygusal beklentileriniz gündemde.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün maneviyata yönelik olan her şey size kendinizi iyi hissettirecek. Bir yardımlaşma işinin içinde yer alabilirsiniz. Soyut kavramların somut hala dönmesi ve dertlere deva olma şansını yaratın. Fayda sağladığınızı hissedin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.