Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 Mart 2023 Yay burcu yorumu

Son derece enerjik olacağınız bir güne giriyorsunuz. İsteklerinize ulaşmak ve beklentilerinizi yerine getirmek için bugün her zamankinden daha sabırsız davranacaksınız. Kafanızdaki sorunları bir kenara bırakıp hoşunuza gidecek şeylerle ilgilenmek isteyeceksiniz.Oldukça enerjik bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuda kendinizi eyleme geçmeye hazır hissedeceksiniz. İçinde bulunduğunuz ortamlara uyum sağlamayı başaracaksınız. Yeni bir karar almak için uygun bir gündesiniz.

Aşk:

Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü ve iyimser hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel planlar yapabilir ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Sezgileriniz çok iyi işliyor ve bugün içinizden gelen sese kulak verin. Zevk alacağınız işlerle ilgilenme şansınız olacaktır ve küçük bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak son derece şanslı olacağınız bir gündesiniz ve duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

İş:

Zihinsel yeteneklerinizi son derece olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve güzel bazı iletişimlere girebilirsiniz. Enerjinizi doğru olarak yönlendirmeniz ve isteklerinizin üzerine gitme eğiliminiz sizin için güzel sonuçlar oluşturacaktır. Daha önceden yaptığınız bazı küçük planlarınızı bugün uygulayabileceksiniz. Geleceğinize ilişkin yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda oldukça akılcı düşünceler geliştirebileceksiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olacağınız bir gündesiniz.

Para:

Maddi konularda son derece şanslı olacağınız bir gündesiniz ve yeni bazı maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bugün üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabileceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hoşunuza gidecek ortamlara girebilirsiniz ve zevk alacağınız aktivitelere katılabilirsiniz. Yaşamınızda küçük yenilikler yapma şansınız olacaktır.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli başlı ilişkilerinizde veya iş birliklerinizde zorlanabilirsiniz. Bu kişilerin kendilerinin neden oldukları rahatsızlıkları görmelerini isterseniz, karşılığında beklediğiniz tepkileri göstermeyebileceklerini hatırlamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınız ile ilgili konular sizi etkileyebilir. Annenizle ilgili meseleler gündeme gelebilir. Sabah saatlerinde karar verdiğiniz konuları, öğleden sonra uygulayacak zamanlar bulabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olaylarda abartıya kaçabilirsiniz. İlişkiniz de yeni şeyler denemek isteyeceğiniz zamanlar var.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşılıklı duygusal ilişkilerde, partnerinizin size karşı davranışlarınızdan çeşitli anlamlar çıkarmanız mümkün. Bugün, karşı tarafın tepkileri karşısında tereddütler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizin sınırları içinde kısıtlamaların olmadığını ona anlatmalısınız. Duygusal konularda ise, partnerinizin düşüncelerinden ödün vermediğini biliyorsunuz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hayatınızda bazı radikal ve her şeyi daha keyifli hale getirmeye yarayacak değişimler yaratmak niyetindesiniz. Bu enerjinizi zihinsel hobi niteliğinde aktivitelere, eğitim ve öğrenme konularına yönlendirmeye çalışın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.