Yay

Yay burcu yorum arşivi

02 April 2023 Yay burcu yorumu

Hayata sıfırdan başladığınızı söylüyorsunuz. Size ilk başlarda büyük destek verenler bunu vefasızlık, kendilerinin inkarı olarak görüyorlar. Hem hayata sıfırdan başlayıp bir yere getirenle, kendisine devredileni geliştiren hayatın aynı karakterleridir. Yani öyle çok özel bir övünç nedeni görmeyin bunu. Bir haberiniz var. Aldığınızda bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.

Aşk:

Unutulmaz bir gün geçirdiniz. Ama herkes böyle bir sevgili bulsa diyeceğiniz yerde, keşke her gün tatil olsa diyorsunuz. Doğrusu güç bulunur. Onun çevresinde böyle düşünen çok insan var, bilesiniz. Özellikle birisi sizin varlığınızı bir engel gibi görmüyor. İşiniz biraz zor gibi.

İş:

Umut bağladığınız biri sizi üzdü. Oysa onun boş vaatleri sizi heyecanlandırmıştı. İşinizdeki bir iki gediği kapatacaktınız. Yeniden planlar yapma gereği doğdu. Haftanın ilk günü hiç beklemediğiniz bir şekilde bu yeni planların içinde yer alabilir. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmelisiniz.

Para:

Ummadığınız yerden para desteği gelecek. Fakat size hoş gelmeyecek bir takasa karşılık olacak bu. Bir kapınız daha var. Kapalı değil, ama rahatça çalabilmeniz için geçmişe karşı biraz daha kadirşinas olmanız gerekirdi.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir yakınınızda bir sağlık meselesi çıkabilir. İstenmeden maddi destek vermek durumunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çok önemli destekler, yardımlar ya da gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gelişmelerin eninde sonunda, sizi belli konularda çok ileriye taşıma ve yükseltme olasılığı yüksek! Tüm burçlar için gün geneli: Satürn Merkür ve Jüpiter Güneş arasında oluşan olumlu açılar kalıcı işlere başlamak önemsediğimiz konularda önemli kişilerle görüşmek açısından farklı olanaklara açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Faydalı randevular, destekleyici kişiler, anlaşmalar ve fikir alışverişleri yoğun gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın... Not: Elektrik kesintisi nedeniyle uzun yazamadım bugünün yorumları adresinde uzun uzun bulunabilir

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki konular gündeminizi oluşturabilir. Hedeflerinize ulaşmak için plan yapmak isteyebilirsiniz. Göz önünde olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili düşüncelerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Annenizle ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleyebilmeniz için önemli kişilerden tavsiyeler alabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz zaman çalışmalarınızda yavaşlamalar söz konusu oluyor. Zamanı kullanma konusunda bazı kısıtlamalar yaşıyor ve bunun sancısını hissediyorsunuz. Enerjinizi doğru aktarımlara yöneltmelisiniz. Bazı bütçe sorunları gündeme gelecek.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Mesleki konularda, idarecilerle olan irtibatlarınızda kesintiler yaşanabilir. Önemli görüşme ve toplantılar için elverişli değil. Talepte bulunmak ve bir gayretinizi beğeniye sunmak konusunda da beklentiniz karşılanmayabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.