Yay

Yay burcu yorum arşivi

03 April 2023 Yay burcu yorumu

Yakınlarınızla aranızda süregelen sorunlar bugün de kendini gösterecek. Sıkıntılı ve stresli bir gün sizi bekliyor. Özellikle çok yakın bir akrabanızla sonunda kırgınlığa varacak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Kendinize bir çeki düzen verin ve insanlarla aranızı en kısa zamanda düzeltin.

Aşk:

Sevgiliniz bazı hareketlerinizden rahatsızlık duyuyor ve size bunu açıkça belli ediyor fakat siz bunu umursamıyorsunuz ve bu konuda bencil davranmayı tercih ediyorsunuz.

İş:

İş hayatınızda performansınızı etkileyen bazı faktörlerden kurtulmak için bugün uygun bir gündesiniz. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Para:

Parasal konularda mantıklı davranmıyorsunuz ve aşırı harcamalarda buluyorsunuz. Alış veriş yapmayı çok seviyorsunuz fakat bu gidişle sıkıntıya düşebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Trafikte bugün dikkatli olmalısınız. Dalgınlığınız bazı tehlikeler geçirmenize sebep olabilir. Biraz daha dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Daha çok heves, heyecan ve duygu insanısınız, ancak olayların maddi boyutlarını da görmezden gelmeniz olmaz. Dolayısıyla, eylemlerinizi ve yaratıcılığınızı bir şekilde maddi durumunuzla bağdaştırmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı konulara özen göstermelisiniz. İkili ilişkilerinizde uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı kendinizi korumaya çalışın. Akşam saatlerinde daha ciddi meselelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olun.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum, birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile ilgilenmenize neden olacak. Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken, aşırıya kaçabilirsiniz. Karşılıklı çözümlerin ön planda olacağı bir gün yaşayacaksınız. Kendinize güvenmeniz gerektiğini unutmayın.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda olayın tadını çıkaran değil de, herkesin keyif almasından sorumlu olan kişi kimliğine bürünebilirsiniz bugün. Çok fazla sınırlanmak yerine doğal olmalısınız. Samimi tavırlarınız asıl memnuniyeti sağlayacak.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.