Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 April 2023 Yay burcu yorumu

Organizasyon işlerinizi çok iyi çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan hoşlanabilir fakat zaman zaman anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızda kırıcı olmamak için sözcüklerinizi dikkatli seçmelisiniz. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif yaklaşmaya çalışmalısınız. Olumsuz haberler alabileceğiniz bir gün.

Aşk:

Aşk konusunda yenilik yapma isteği içinde bulunabileceğiniz görülüyor. Varolan ilişkinizi geçici hevesler için tehlikeye atmanız, daha sonra pişmanlık duymanıza yol açabilir.

İş:

Ay ın etkilerini yenilikçi ve hevesli yapınızla belli edebilirsiniz. El attığınız konulara farklı bir gözle yaklaşmanız sayesinde rutin işlerinizi bile hobiye dönüştürmeniz mümkün. Bugün eğitim konularında başarılı olabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda yenilik yapma isteğiniz sizi yatırımlara yönlendirebilir. Parasal konularda ani kararlar vermek, daha sonra zarara uğramanıza neden olabileceğinden adımlarınızı dikkatli atmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yakın ilişkilerinizden yana dikkatli olmalısınız. Yanlış anlamalar ve gereksiz detaylar kafanızı karıştırabilir. Anlaşma yapıyorsanız iki kez düşünün.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Daha çok heves, heyecan ve duygu insanısınız, ancak olayların maddi boyutlarını da görmezden gelmeniz olmaz. Dolayısıyla, eylemlerinizi ve yaratıcılığınızı bir şekilde maddi durumunuzla bağdaştırmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü tutulma arkadaşlar ve gruplarla ilgili yeni gelişmeler getirebilir. Gelecek yönünde planlarınızı da gözden geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, yaşan huzursuzlukları fazla abartmamalısınız. Sizin baskıcı yönleriniz bazılarını sıkabilir. Düşüncelerinizde direttiğiniz müddetçe, onlarla anlaşmanız güçleşebiliyor. Duygusal bağlarınız işlerinizi zorlaştırıyor ve kendinizi ifade ederken hata yapıyorsunuz. Evinizin dekoruyla ilgili değişiklikler gündeme gelecektir.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Geleceğe dair yaptığınız planların bir kısmı değişime uğruyor bugünlerde. Değiştirmek istemedikleriniz bile maddi gereklilikler sebebiyle tekrar düşünmenizi gerektirecek. Yeni yol arkadaşları seçmeniz gerekebilir bu dönemde.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.