Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 April 2023 Yay burcu yorumu

Sosyal yaşantınızda çevrenizdeki konuşmalardan etkilenebilir, rahatsız olabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ve saygı duyduğunuz kişilerden arabuluculuk yapmalarını istemeniz ve olayları yönlendirmeniz mümkün. Sezgilerinizin oldukça güçlü olabileceği ve ortak çalışmalar içinde olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Hayallerinizi düş gücünüzden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz çalışmalar ve hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir gün. Risk almaya meyilli olabilirsiniz.

Aşk:

Öğleden sonra saatleri hareketli birkaç güne işaret ediyor. İkili ilişkiler açısından hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal reaksiyonlarınıza dikkat. Oldukça kritik, kimi zaman duygusal açıdan sizi huzursuz edici koşullarla karşılaşabilirsiniz. Uzlaşmaya varmanız ya da eldeki işleri tamamlamanız gerekiyor. Duygusal enerjiniz yoğun, çatışmalar da mümkün.

İş:

Meslek yaşantınıza odaklanmak isteyebileceğiniz bugün, ortak çalışmalar size büyük güven sağlayabilir. Bu arada grup çalışmalarında tanışabileceğiniz kimselerle duygusal yoğunlaşmalar yaşayabilirsniz. Bugün iş yaşamınızda olumlu gelişmeler var. Amaçlarınız doğrultusunda çalışabileceğiniz görülüyor.

Para:

Kendinizi iş ortamlarda rahat hissedebileceğiniz bir gün. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Grup çalışmalarında ve arkadaş ortamlarında çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabileceğiniz görülüyor. İyi kazanımlar yolunda planlar yapmanız mümkün.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün detaylara dikkat etmeli, daha önce başlattığınız işlerde yeni düzeltmeler yapmak için hazır olmalısınız. Bu arada kendinizle de daha fazla ilgilenmelisiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Daha çok heves, heyecan ve duygu insanısınız, ancak olayların maddi boyutlarını da görmezden gelmeniz olmaz. Dolayısıyla, eylemlerinizi ve yaratıcılığınızı bir şekilde maddi durumunuzla bağdaştırmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü tutulma arkadaşlar ve gruplarla ilgili yeni gelişmeler getirebilir. Gelecek yönünde planlarınızı da gözden geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, yaşan huzursuzlukları fazla abartmamalısınız. Sizin baskıcı yönleriniz bazılarını sıkabilir. Düşüncelerinizde direttiğiniz müddetçe, onlarla anlaşmanız güçleşebiliyor. Duygusal bağlarınız işlerinizi zorlaştırıyor ve kendinizi ifade ederken hata yapıyorsunuz. Evinizin dekoruyla ilgili değişiklikler gündeme gelecektir.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Geleceğe dair yaptığınız planların bir kısmı değişime uğruyor bugünlerde. Değiştirmek istemedikleriniz bile maddi gereklilikler sebebiyle tekrar düşünmenizi gerektirecek. Yeni yol arkadaşları seçmeniz gerekebilir bu dönemde.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.