Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 April 2023 Yay burcu yorumu

Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki gelişmelere merakla yaklaşabilir ve araştırma isteği duyabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz durumunda verimli sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda özgürlük ihtiyacınızın artacağı ve sizi sınırlayan bağlardan kurtulmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle idealerinizi ve geleceğe yönelik beklentilerinizi paylaşabilirsiniz. Bazı davetlere katılma ve güzel zaman geçirme şansınız olabilecektir. Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz ve yeni kararlar alabilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İlginç bazı iletişimleriniz olabilir yada beklediğiniz bir haber bugün gelebilir. Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.

Para:

Maddi konularda yeni fikirler geliştirebileceğiniz ve bunlardan bazı çıkarlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınızda genel bir artış olabilir ve maddi anlamda beklentilerinizin düzeyi artabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ani ancak son derece olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz. Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz. İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli ilişkileriniz veya iş birliklerinizin olumlu seyri sizi şaşırtabilir ya da bu ilişkilerle ilgili sinyaller söz konusu olabilir. Mevcut amaçlarınızda ilerleme kaydedebilir veya tamamen başka bir alanda ilerlemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar olabilir. Ani gelişmeler yaşanabilir. Gizli kalan durumlardan dolayı kayıplar yaşanmaması için dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal açıdan şiddetli tepkiler verebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışmalısınız. Gün içinde ufak kazalar olabilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hızlı düşünüyor ve kendinize her konuda güveniyorsunuz. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksekseyrediyor. Çevrenizdeki koşulların sizden yana oluşu,aşk başarınızı verimli hale getirecek. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak Arkadaşlarınızla birlikte bazı düşünce paylaşımı içinde olabilirsiniz. Sırlarınızı kendinize saklama niyetindesiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Keyif alacağınız yeni bir uğraş ya da sizi canlandıracak yeni bir arkadaş girebilir bugünlerde hayatınıza. Zaten bir heyecan arayışındasınız. Sıkıcı işler, angaryalar sizi yoruyor. Bu döngüden çıkış için serbest zamanlar yaratın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.